Bilgisayar ve Yazılımcı Konulu Filmler

Bilişim dünyasıyla yakından ve uzaktan işi olan ( olmayanlar için sıkıcı gelebilir!) kişilerin ilgisini çekecek işte 5 bilgisayar ve internet konulu filmler ve diziler !...


Mr. Robot

Bir dizi olan Mr. Robot hem şizofreni düzeyinizi arttıracak hemde sizleri sürekleyip sezonları hızlıca geçme isteğinizi arttıracak bir dizi. Şimdiden izledikten sonra bol şans diliyorum 🙂

Who Am I

İsmini sürekli irdelediğim 'Who Am I' sizlere saçma gelecek sahneleri dışında ilginizi çekip en azından hayal dünyanızın ufkunu açıp 'Wtf' dedirtecek bir filmdir.

Kod Adı: Kılıçbalığı

Yapım tarihini şuan hatırlamıyorum ama izlemekten zevk alıp "wtf" demeyeceğiniz doyurucu bir filmdir. Kod adı kılıçbalığı "swordfısh"

Zor Ölüm 4

Kod Adı: Kılıçbalığı 'nı izleyip Zor Ölüm 4 'ü izlememek olmaz diyebilirim. Birbiriyle alakası bulunmamaktadır fakat en iyi ortak noktaları gerçek dışı takılmıyor olmalarıdır. Sizleri hayal dünyasında değil gerçek dünyada olağan şeyler ile akıcılık sağlayacak bir filmdir diyebilirim.

The Social Network Namı Diyar 'The Facebook'

Facebook 'un tarihi gelişimi oluşumu ortaya çıkışı artık her ne derseniz onu ele alan belgesel tadında fakat film havasında ortaya karışık Mark abiyi ve Facebook macerasını anlatan bir film. Bunuda izlemenizde kesinlikle fayda var diyebilirim.

Yukarıda yer alan listeyi bir klişeyi gerçekleştirmek istediğimde dolayı ekledim Google amcamıza çokça sorduğunuz Haçker konulu film kategorisi yapmaktan en azından iyidir diye düşündüm listenin 2. 'de yakın zamanda siteye eklenecektir. Önce bi bunları izleyin diyeceğimde okuyanların yüzde 99.5 i izlemiştir zaten 🙂 Yinede iyi seyirler .
Senin Tepkin nedir_?
Çalışkan Çalışkan
1
Çalışkan
üzgün üzgün
2
üzgün
sevimli sevimli
2
sevimli
üff üff
0
üff
Dislike Dislike
0
Dislike
komik komik
0
komik
Like Like
3
Like
aşk aşk
1
aşk
cool cool
1
cool
WTF WTF
1
WTF

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayar ve Yazılımcı Konulu Filmler

Şifreni Sıfırla

Geri Dön
Giriş Yap
Bir Yazı Türü Seçin
Kişisel Analiz
Trivia Quiz
Anket
Yazı
Liste
Meme
Video
Müzik
Resim